
У Львівській області восьмирічний хлопчик загинув під колесами швидкої допомоги. Він катався на санчатах та виїхав на дорогу. Про це повідомили в Національній поліції України. ДТП сталась у понеділок, 6 лютого, у Дрогобичі на вулиці Шептицького, передають Патріоти України.
Правоохоронці встановили, що хлопчик на території лікарні катався на санках. Він спускався з гірки і в якийсь момент виїхав на дорогу. Після цього на нього наїхала швидка під кермуванням 65-річного місцевого жителя. Від отриманих травм дитина померла на місці.
За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Водію загрожує від трьох до восьми років ув'язнення. Наразі встановлюються всі обставини аварії.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...