
У Тернополі водійка на пішохідному переході на смерть збила дитину на велосипеді. 13-річного хлопця у важкому стані доправили до лікарні, але він помер. Про це повідомили у поліції Тернопільської області, передають Патріоти України.
"За попередніми даними, неповнолітній потерпілий переїжджав нерегульований пішохідний перехід на велосипеді. У цей момент водійка Volkswagen Tiguan проїжджала дорогу, жінка не встигла вчасно загальмувати та наїхала на 13-річного велосипедиста", – йдеться в повідомленні.
Школяра бригада екстреної медичної допомоги доправила до лікарні. За годину в поліції повідомили, що хлопець помер в реанімації.
Правоохоронці у водійки взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. За фактом ДТП відкрили провадження відповідно до ч. 2 ст. 286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права керувати авто на строк до трьох років або без такого.
З досягненням пенсійного віку, крім виплати пенсії, в українців з’являється право на різні доплати. Втім, багато громадян можуть і не знати, чи враховуються ці надбавки Пенсійним фондом України. Щоб дізнатися, які додаткові гроші має виплачувати держав...
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...