
В Одесі стало відомо про молоде подружжя, яке загинуло під час попадання ракети в багатоповерхівку 23 квітня. Про це в соціальних мережах повідомляють друзі загиблих Міли і Богдана, передають Патріоти України.
Зокрема, про це написала знайома подружжя Вероніка Кас. За її даними, загибла жінка була вагітна. "В одну секунду ми втратили вас... Моя дорога і мила дівчинка!!!!! Яка ж ви були чудова, світла і добра сім'я. Ви чекали дитину, і життя тільки починалося... Росії немає прощення! Немає слів, щоб висловити всі почуття до російської влади, що видає такі накази! Це біль і втрата, яку не відшкодувати нічим і ніколи!", - написала вона.
Вона називає російських військових нелюдами, вигаданою расою, якої ніколи не зрозуміти, не усвідомити жаху, який вона творить. Сусідка подружжя Ольга Самара розповіла, що квартири подружжя в результаті ракетного удару взагалі немає – замість неї зяє діра. Сім'я цієї жінки в даний час також залишилася без даху над головою, так як їх квартира для проживання непридатна.

Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...