
У Маріуполі, який частково окуповано Росією, загарбники звозять тіла вбитих мешканців у підземні переходи та інші "пункти збору". Про це повідомляє Маріупольська міська рада у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
"Фото, від якого стигне кров. Підземний перехід в районі Садків, що на околиці Маріуполя. Тут окупанти влаштували пункт збору тіл маріупольців, вбитих російськими військовими. Спеціальні групи зачистки щоденно звозять сотні трупів в такі пункти по всьому місту. Найбільший з них розташований в складському приміщенні на виїзді до селища Старий Крим", - розповіли у міськраді.
Там також повідомили, що російські окупанти після цього вивозять тіла для знищення в пересувних крематоріях або захоронюють в братських могилах. "Рашисти роблять все аби приховати трагедію в Маріуполі. Бо маштаби злочину в десятки разів страшніші за геноцид в Бучі", - йдеться у повідомленні.

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...