Страшно дивитися: Що станеться із Землею, коли розтануть всі льодовики (відео)

У невеликому відеоролику вчені показали, як може виглядати Земля, якщо на ній розтануть всі постійні льоди. Про це повідомляє “ВСВІТІ”, повідомляють Патріоти України.

За даними NASA, рівень Світового океану підвищується швидше, ніж очікувалося. Вірогідно, в найближчі десятиліття він зросте майже на метр. Якщо ця тенденція залишиться незмінною, планета може позбутися всіх постійних льодів. Вчені прогнозують, що це може трапитися через проміжок часу не менш за 5 000 років.

У невеликому відеоролику демонструється карта континентів в такому безльодовому майбутньому. Спочатку картина не виглядає жахливою, але дивлячись на Азію, можна побачити, що зникнення льоду на Землі також загрожує зникненням таких величезних мегаполісів, як Калькутта і Шанхай (з сукупним населенням майже в 19 мільйонів осіб).

Хіти тижня. Скільки коштують найдорожчі золоті монети, відкарбовані в різний час НБУ

вівторок, 26 жовтень 2021, 4:00

В Україні продається безліч українських золотих монет. Їх номінал становить від 1 до 500 гривень. При цьому за найдорожчі монети можна купити підтриманий автомобіль, зазначають Патріоти України. . Найдорожча золота українська монета - це монета номіна...

З ким Петраков збирається видряпати путівки на ЧС-2022: Оголошено склад збірної України на листопадові матчі

понеділок, 25 жовтень 2021, 23:44

Виконуючий обов'язки головного тренера збірної України з футболу Олександр Петраков оголосив список гравців, викликаних на листопадові матчі. До команди повертаються Руслан Малиновський і Віктор Коваленко, повідомляють Патріоти України з посиланням на ...