Страшно дивитися: Що станеться із Землею, коли розтануть всі льодовики (відео)

У невеликому відеоролику вчені показали, як може виглядати Земля, якщо на ній розтануть всі постійні льоди. Про це повідомляє “ВСВІТІ”, повідомляють Патріоти України.

За даними NASA, рівень Світового океану підвищується швидше, ніж очікувалося. Вірогідно, в найближчі десятиліття він зросте майже на метр. Якщо ця тенденція залишиться незмінною, планета може позбутися всіх постійних льодів. Вчені прогнозують, що це може трапитися через проміжок часу не менш за 5 000 років.

У невеликому відеоролику демонструється карта континентів в такому безльодовому майбутньому. Спочатку картина не виглядає жахливою, але дивлячись на Азію, можна побачити, що зникнення льоду на Землі також загрожує зникненням таких величезних мегаполісів, як Калькутта і Шанхай (з сукупним населенням майже в 19 мільйонів осіб).

Вечір боксу від Mahatch в київському Палаці спорту: Українець Денис Берінчик в бою на голих кулаках побив до крові Російського Молота (відео)

неділя, 25 липень 2021, 7:40

У суботу, 24 липня, в рамках вечора боксу від промоушена Mahatch в київському Палаці спорту відбувся поєдинок на голих кулаках між 33-річним українським боксером, віце-чемпіоном Олімпійських ігор, володарем пояса WBO International в легкій вазі Денисом...

Тарифи зростають, а субсидій видають все менше: Важлива інформація до опалювального сезону

неділя, 25 липень 2021, 7:10

У світлі останніх змін в законодавстві отримати її стане все складніше, а одержувачів субсидій і зовсім може очікувати перевірка, за результатами якої вони можуть втратити даний вид допомоги від держави. Хоча на вулиці стоїть спекотна погода, над питан...