Страшно навіть дивитися: У курортній Кирилівці на пляжі знайшли "кладовище медуз" (фото, відео)

У курортному селищі Кирилівка Запорізької області знайшли "кладовище медуз", через яке з'явився страшний сморід і велика кількість сміття. Про це на своєму YouTube-каналі розповів блогер Андрій Новіков. Він зазначив, що місце з мертвими гнилими медузами знаходиться уздовж лінії прибою на Федотовій косі, передають Патріоти України.

"Тут весь берег усіяний ними. Вони, здається, на кожному міліметрі води. Запах напівзогнилих медуз теж стоїть дуже неприємний. Ця ділянка в морі встелена слизом гнилих медуз", – поділився Новіков.

За його словами, у популярних туристських місцях відповідні служби ще прибирають медуз з берега, а на Федотовій косі ніхто цим не займається, тому їх дуже багато назбиралося.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...