Страшно навіть дивитися: У Росії кінь із возом влетів у натовп людей на святі (відео)

У російському Татарстані кінь із возом в'їхав у натовп людей. Це сталося під час святкування Сабантуя – фестивалю з нагоди закінчення весняних польових робіт, повідомляють Патріоти України.

Видання "Нижньокамська правда" уточнило, що 15-літній хлопець отримав забої. Його обстежили й відпустили на амбулаторне лікування. Моторошні кадри з фестивалю опублікували у соцмережах очевидці. Вони припустили, що скоріш за все, поведінка тварина зумовлена переляком.

Ще один інцидент з конем

Цього ж дня схожий випадок трапився й під час святкування Сабантуя у Бугульмі, також у Татарстані. Там кінь розтрощив повозку та втік. Тварина встигла пробігтися по іподрому, перш ніж її змогли спіймати. Постраждалих серед людей немає. Натомість сам кінь пошкодив ноги об уламки возу.


Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...