"Страшно, так. Але головне, що всі живі": Київська кав’ярня продовжила обслуговувати людей, попри пошкодження від прильотів (відео)

У соцмережах з’явилося дуже мотивуюче відео, що наочно демонструє незламність українців навіть в умовах варварських ракетних обстрілів з боку російських загарбників. Так, незважаючи на чергову повітряну атаку РФ на Київ у понеділок, 25 березня, персонал однієї зі столичних кав’ярень продовжив свою роботу навіть попри пошкодження будівлі та ризики повторних прильотів, зазначають Патріоти України.

«Головне, що всі живі. Наша кав’ярня теж частково жива. І ми робимо каву, ми працюємо. Тримаємося», — розповіла її бариста, ділячись своїми враженнями від того, що сталося з журналістами Радіо Свобода.

За її словами, вся справа у підвищеній відповідальності українців. «Я сама люблю каву. Знаю, що люди хочуть кави. Чому б і ні? Навіть у перші хвилини після цього прильоту у нас був „фільтр“ (фільтр-кава), ми стали всім роздавати „фільтр“… Життя триває», — додала дівчина, виконуючи чергове замовлення.


Нюанси нового закону: Коли і за який термін військовозобов’язані мають пройти ВЛК

понеділок, 20 травень 2024, 17:59

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які раніше мали статус "обмежено придатний", повинні до 4 лютого 2025 року повторно пройти військово-лікарську комісію. Це передбачає новий закон про мобілізацію. Щоб пройти ВЛК, колишнім "обмежено придатним" та іншим...

Бережіть голови! Землю накриє чергова потужна магнітна буря

понеділок, 20 травень 2024, 17:30

Прогноз сонячної та геомагнітної активності на 20-22 травня 2024 року опублікував Центр прогнозування космічної погоди Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США. Геомагнітні бурі класифікуються за рівнем потужності — К-індексу —...