
Головний державний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл назвав помилковим запропонований ним підхід у боротьбі з COVID-19, який передбачав відмову від жорсткого карантину. Про це повідомляє “Шведське радіо”, передають Патріоти України.
На його думку, країні варто було б після початку спалаху коронавірусу встановити додаткові обмеження.
«Якби ми знову зіткнулися з тією самою хворобою, точно знаючи, що ми знаємо про неї сьогодні, я думаю, ми зупинилися б на чомусь середньому між тим, що зробила Швеція, і тим, що зробила решта світу», сказав Тегнелл.
Після початку епідемії COVID-19 влада погодилася з підходом епідеміолога – на відміну від більшості країн, в Швеції не стали закривати кафе, ресторани, магазини і школи. Стратегія передбачала плавне поширення вірусу з метою уникнення перевантажень системи охорони здоров’я до тих пір, доки у громадян не з’явиться колективний імунітет.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...