Страшний промах зразкових європейців: Головний епідеміолог Швеції назвав помилкою відмову від жорсткого карантину

Кидати в "топку" економіки безоглядно людські життя, то є уділ найгірших сатрапій світу - Росії, Білорусі, КНДР.

Андерс Тегнелл. Фото: Шведське радіо.

Головний державний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл назвав помилковим запропонований ним підхід у боротьбі з COVID-19, який передбачав відмову від жорсткого карантину. Про це повідомляє “Шведське радіо”, передають Патріоти України.

На його думку, країні варто було б після початку спалаху коронавірусу встановити додаткові обмеження.

«Якби ми знову зіткнулися з тією самою хворобою, точно знаючи, що ми знаємо про неї сьогодні, я думаю, ми зупинилися б на чомусь середньому між тим, що зробила Швеція, і тим, що зробила решта світу», сказав Тегнелл.

Після початку епідемії COVID-19 влада погодилася з підходом епідеміолога – на відміну від більшості країн, в Швеції не стали закривати кафе, ресторани, магазини і школи. Стратегія передбачала плавне поширення вірусу з метою уникнення перевантажень системи охорони здоров’я до тих пір, доки у громадян не з’явиться колективний імунітет.

З архіву ПУ. "Друга леді?": Нове фото Зеленського вразило українців

неділя, 7 березень 2021, 15:00

Разом із президентом для світлини позувала його... прес-секретар. У мережі з'явилося фото президента Володимира Зеленського разом з його прес-секретарем Юлією Мендель, яке викликало неоднозначну реакцію користувачів. Знімок опублікувала Мендель 6 берез...

Весна бере своє: В українських лісах прокинулися ведмеді (фотофакти)

неділя, 7 березень 2021, 14:39

За його словами, те, що ведмеді впали у сплячку, свідчить про їхнє правильне утримання та комфортні умови перебування у парку. До слова, зараз у Галицькому національному природному парку перебуває 278 видів тварин та птахів. Також тут є 260 кажанів, як...