Страшний промах зразкових європейців: Головний епідеміолог Швеції назвав помилкою відмову від жорсткого карантину

Кидати в "топку" економіки безоглядно людські життя, то є уділ найгірших сатрапій світу - Росії, Білорусі, КНДР.

Андерс Тегнелл. Фото: Шведське радіо.

Головний державний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл назвав помилковим запропонований ним підхід у боротьбі з COVID-19, який передбачав відмову від жорсткого карантину. Про це повідомляє “Шведське радіо”, передають Патріоти України.

На його думку, країні варто було б після початку спалаху коронавірусу встановити додаткові обмеження.

«Якби ми знову зіткнулися з тією самою хворобою, точно знаючи, що ми знаємо про неї сьогодні, я думаю, ми зупинилися б на чомусь середньому між тим, що зробила Швеція, і тим, що зробила решта світу», сказав Тегнелл.

Після початку епідемії COVID-19 влада погодилася з підходом епідеміолога – на відміну від більшості країн, в Швеції не стали закривати кафе, ресторани, магазини і школи. Стратегія передбачала плавне поширення вірусу з метою уникнення перевантажень системи охорони здоров’я до тих пір, доки у громадян не з’явиться колективний імунітет.

З архіву ПУ. 12 липня - Свято Петра і Павла: Що не можна робити в цей день

неділя, 12 липень 2020, 10:00

12 липня православні віряни відзначають релігійне свято День Петра і Павла, повідомляють Патріоти України. Згідно з Писанням, ці апостоли прийняли святе мучеництво одного дня: 29 червня за юліанським календарем і 12 липня за григоріанським. Апостола П...

Коронавірус в Україні: Оновлені дані на 12 липня

неділя, 12 липень 2020, 9:57

За минулу добу в Україні виявили 678 нових хворих на коронавірус, 11 осіб померли, 457 – подолали хворобу, повідомляють Патріоти України з посиланням на дані РНБО станом на ранок 12 липня. Загалом підтверджено 53 521 випадок COVID-19, 1383 людини помер...