Страшний промах зразкових європейців: Головний епідеміолог Швеції назвав помилкою відмову від жорсткого карантину

Кидати в "топку" економіки безоглядно людські життя, то є уділ найгірших сатрапій світу - Росії, Білорусі, КНДР.

Андерс Тегнелл. Фото: Шведське радіо.

Головний державний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл назвав помилковим запропонований ним підхід у боротьбі з COVID-19, який передбачав відмову від жорсткого карантину. Про це повідомляє “Шведське радіо”, передають Патріоти України.

На його думку, країні варто було б після початку спалаху коронавірусу встановити додаткові обмеження.

«Якби ми знову зіткнулися з тією самою хворобою, точно знаючи, що ми знаємо про неї сьогодні, я думаю, ми зупинилися б на чомусь середньому між тим, що зробила Швеція, і тим, що зробила решта світу», сказав Тегнелл.

Після початку епідемії COVID-19 влада погодилася з підходом епідеміолога – на відміну від більшості країн, в Швеції не стали закривати кафе, ресторани, магазини і школи. Стратегія передбачала плавне поширення вірусу з метою уникнення перевантажень системи охорони здоров’я до тих пір, доки у громадян не з’явиться колективний імунітет.

"Хоч і тендітна, але...": На Росії дівчина-боєць ММА нокаутувала чоловіка, який в чотири рази важче за неї (відео)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:44

Маздюк провела в ММА п'ять поєдинків, в яких здобула чотири перемоги і один раз програла. Неординарний поєдинок пройшов в Росії в рамках поп-ліги ММА «Наша справа». Проти дівчини-бійця Дар'ї Маздюк, вага якої становить 62 кг, вийшов ... 240-кілограмови...

В окупованому Криму залишаються російські самозванці: "Артек" переїжджає на Херсонщину

п’ятниця, 27 листопад 2020, 22:15

Після окупації Криму «Артек» переїхав на територію материкової частини України і зараз розташований у Пущі-Водиці під Києвом. У Херсонській області планують відкрити філіал дитячого центру «Артек». Відповідний меморандум підписаний між головою Херсонсь...