Страшний промах зразкових європейців: Головний епідеміолог Швеції назвав помилкою відмову від жорсткого карантину

Кидати в "топку" економіки безоглядно людські життя, то є уділ найгірших сатрапій світу - Росії, Білорусі, КНДР.

Андерс Тегнелл. Фото: Шведське радіо.

Головний державний епідеміолог Швеції Андерс Тегнелл назвав помилковим запропонований ним підхід у боротьбі з COVID-19, який передбачав відмову від жорсткого карантину. Про це повідомляє “Шведське радіо”, передають Патріоти України.

На його думку, країні варто було б після початку спалаху коронавірусу встановити додаткові обмеження.

«Якби ми знову зіткнулися з тією самою хворобою, точно знаючи, що ми знаємо про неї сьогодні, я думаю, ми зупинилися б на чомусь середньому між тим, що зробила Швеція, і тим, що зробила решта світу», сказав Тегнелл.

Після початку епідемії COVID-19 влада погодилася з підходом епідеміолога – на відміну від більшості країн, в Швеції не стали закривати кафе, ресторани, магазини і школи. Стратегія передбачала плавне поширення вірусу з метою уникнення перевантажень системи охорони здоров’я до тих пір, доки у громадян не з’явиться колективний імунітет.

"Расскажите, как умирает ваше село, названное в честь Путина": Телеведуча Мосейчук звернулась до російських пропагандистів (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 13:30

У прямому ефірі програми "Право на владу" її ведуча Наталія Мосейчук звернулася до російських пропагандистів, повідомляють Патріоти України. Так, телеведуча закликала представників "зомбоящика" не обговорювати Україну, а натомість озвучувати проблеми в...

All inclusive - це не про Кирилівку: Українка розповіла правду про номер за 2 тисячі гривень на добу

п’ятниця, 25 червень 2021, 13:15

Українка поскаржилася на відпочинок у Кирилівці через те, що номер у готелі коштує 2 тисячі гривень на добу зі сніданком, але водночас там не було навіть туалетного паперу, а покоївки не прибирали. Про це жінка розповіла виданню "РІА Мелітополь", перед...