Страшний урок для каліки: Молода красуня, що відрізала собі руку заради страховки, замість мільйона євро отримала ув'язнення за шахрайство

Спільником з бензопилою став коханий відчайдушної шахрайки

У Словенії 22-річна Юлія Адлесіч відрізала собі руку вище зап’ястя циркулярною пилою, щоб отримати більше мільйона євро страховки, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС.

На початку 2019 року дівчина домовилася зі своїм хлопцем про те, що він допоможе позбавити її частини руки. Роком раніше вона підписала контракти з 5 страховими компаніями.

Дівчина заявила, що постраждала, коли розпилювала гілки і її відвезли до лікарні. Відрізану руку Юлія та її хлопець навмисно “забули”, щоб зробити інвалідність незворотною, проте влада вчасно виявила кінцівку і медики пришили її на місце.

Прокуратура встановила, що за кілька днів до інциденту хлопець Юлії шукав інформацію про те, як працюють штучні руки. На суді дівчина не визнала свою винність і сказала, що ніколи б навмисно не відрізала собі руку.

“Ніхто не хоче бути калікою. Моя молодість зруйнована. Я втратила руку в 20 років. Тільки я знаю, як це сталося”, — заявила вона в ході процесу.

Якби схема шахраїв спрацювала, вони б отримали півмільйона євро відразу і понад 3 тисячі євро на місяць довічно в якості допомоги по інвалідності. Суд визнав Юлію винною в шахрайстві зі страховкою і засудив її до двох років позбавлення волі, а її хлопця – до трьох.

.

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...

Росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині: на 6 локаціях ЗСУ відбивають наступ.

четвер, 26 травень 2022, 0:08

Звертаю увагу, що всі заяви ватажків російської армії про те, що вони вже вийшли чи мають намір найближчими днями вийти на кордони Луганської области, не відповідають дійсності. Наразі війська рф здійснюють спроби форсування річки Сіверський Донець. Причо