Страждають не тільки від коронавірусу: На Буковині річка вийшла з берегів і затопила городи селян (фото)

Упродовж найближчих днів у області очікується продовження гроз.

Дерелуй вийшов із берегів. Фото: соцмережі.

У Чернівецькій області внаслідок сильної нічної зливи затопило частину села Великий Кучурів неподалік обласного центру. Як повідомив голова Великокучурівської об’єднаної територіальної громади Василь Тодеренчук, негода затопила городи місцевих жителів, кілька вулиць, а також територію в центрі села поблизу місцевого ресторану, передають Патріоти України.

За повідомленням журналістки Галини Єреміци, вранці 21 червня річка Дерелуй вийшла з берегів і затопила село. На оприлюднених журналісткою фото та відео видно, що городи місцевих жителів практично потонули під водою.

Як повідомляють у Чернівецькому гідрометцентрі, упродовж найближчих днів у області очікується продовження гроз. Напередодні у п’ятницю синоптики оголосили штормове попередження, закликавши місцевих жителів бути уважними у вихідні через різке погіршення погодних умов. Окрім того, в гідрометцентрі повідомили про ймовірність підтоплення окремих населених пунктів у зв’язку з можливим виходом води у гірських річках на заплаву.

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"? Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...