Стрілянина в курортній Кирилівці: Поліція готує штурм

Частину нападників затримали на автомобілях "Порш Кайен" і "БМВ".

У Запорізькій області на курорті Кирилівка в результаті перестрілки на пляжі "Пелікан" був убитий один чоловік. Про це повідомляє місцеве видання "Акцент", передають Патріоти України.

Конфлікт стався близько 10 ранку між особами кавказької національності. За словами очевидців, поранений чоловік лежав біля входу в кафе, потім його забрала швидка. Пізніше стало відомо, що він помер дорогою до лікарні.

Частину учасників було затримано, частина тих, хто стріляв, сховалася на території бази відпочинку "Білуга". Правоохоронців не пускають на приватну територію бази, ведуться переговори з кавказцями. Поліція розглядає варіант штурму. Відомо, що частину нападників затримали на автомобілях "Порш Кайен" і "БМВ".

Хіти тижня. Катастрофа близько, жителі готові до бунту: Макіївка здригається через таємничі землетруси

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 9:00

Місцевим пропагандистам окупанти категорично заборонили розповідати про те, що сталося. Їм погрожують звільненням і навіть кримінальними справами.​. Про серйозні землетруси в окупованій Макіївці одним з перших повідомив сепаратистської Telegram-канал "...

Буде удар? "Платіжки скоро нагадають про обіцянки "кінця епохи бідності", - Волошина

п’ятниця, 18 жовтень 2019, 8:56

"До протестів проти капітуляції долучається все більше людей. Останні заяви влади змусили багатьох усвідомити: розмови про залишені бойові позиції сьогодні - це більш вагомий аргумент, ніж абстрактна "торгівля на крові", про яку розповідали вчора", - п...