
У центрі Києва затримали чоловіка, який через зауваження за відсутність захисної маски здійняв скандал та почав стріляти, інформують Патріоти України.
Як повідомили у столичній патрульній поліції, інцидент стався в аптеці на вулиці Басейній. «Правопорушник напідпитку агресивно відреагував на зауваження працівника аптеки за відсутність захисної маски. Коли охорона вивела чоловіка з приміщення, він дістав пістолет та вистрілив в асфальт», — йдеться в заяві.
За словами очевидців, 44-річному чоловіку запропонували надягнути маску або вийти з аптеки, він відмовився та вибухнув лайкою. Через це завідувачка аптеки викликала приватну охорону, яка його вивела на вулицю. На вулиці чоловік дістав пістолет, схожий на стартовий, та вистрілив в асфальт. Внаслідок події ніхто не постраждав. Працівники поліції затримали чоловіка, за скоєне йому загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...