Стріляв у голову: Встановлено особу російського окупанта, який хвалився дружині вбивствами

Журналісти встановили російського солдата, який розповідав дружині, як розстрілює цивільних і здійснює інші звірства в Україні, пише Українська правда разом із джерела в СБУ, передають Патріоти України.

Російським військовим, який розповідав дружині про звірства проти цивільних українців, виявився Іванов Дмитро Геннадійович 10.02.1995 року народження.

Згідно сторінці в соцмережі росіянин проживає в селі Купсола (Морквинський район, Республіка Марій Ел, Російська Федерація). У соціальній мережі "ВКонтакте" Іванов називає себе "Дмитро Туманов". Дружина, з якою Іванов розмовляв, – Анастасія Короткова.

На її сторінці в мережі Вконтакте можна побачити весільні фото з Івановим датовані 2020 роком.

За шевронам на фото Іванова вдалося встановити, що він випускник Казанського вищого танкового командного училища. Він розповів дружині, що принижував українських мирних жителів, стріляв у них (найчастіше, за словами загарбника, – "в голову"), навіть коли вони благали Його про пощаду. Росіянин зізнається, що став " Е..нутым".

Його дружина стурбовано запитує, як вони зможуть продовжити жити разом, але Іванов про це не турбується: "я можу взяти людину і в голову "бам"... з кулемета, з ПКМа...! Настя, я довбо*бом став, я взагалі їб*нутим став".

Фани були зовсім не у захваті: Розповніла Любов Успенська вийшла на сцену напівоголеною (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 20:00

Російська співачка Любов Успенська виступила на одному з концертів разом зі своєю дочкою. Знаменитість на виступ одягла чорний напівпрозорий топ і блискучу спідницю. Ймовірно, вона хотіла здаватися молодшою на тлі своєї дочки, проте таким зовнішнім виг...

Нове слово в технологіях: У США схвалили вирощування ГМО-помідорів, які рятують від раку, діабету та недоумства

вівторок, 6 грудень 2022, 18:44

Фіолетові томати з’являться на столах американців у 2023 році, передають Патріоти України. Томати незвичайного фіолетового кольору були розроблені у Великій Британії. Своїм відтінком вони завдячують квітам ротикам – і вони ж передали плодам велику кіль...