Стрункість не завжди добре?: Вчені повідомили про несподівану користь для здоров'я повних ніг

Жир на ногах виявився корисним. До такого висновку дійшли вчені з Медичної школи Нью-Джерсі, передають Патріоти України.

Вони знайшли зв'язок між більш «товстими ногами» і низьким ризиком високого кров'яного тиску. Експерти вивчили три типи високого кров'яного тиску і їх залежність від відсотка жирової тканини в ногах у майже 6000 дорослих у віці в середньому 37 років - майже половина з них були жінками, а 24% страждали від високого тиску.
Фахівці виміряли жирову тканину в ногах і порівняли її із загальною жировою тканиною тіла. Виявилося, що учасники з більш високим відсотком жиру в ногах мали на 61% менше шансів стати «жертвами гіпертонії», ніж ті, хто має більш низький рівень жиру, і це не залежало від віку, статі, раси.

Лікарі не беруться робити прогнози: Відомого російського режисера ввели у кому, його стан критичний

четвер, 16 вересень 2021, 18:43

Російського режисера Андрія Звягінцева ввели у штучну кому після перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє The Bell з посиланням на джерела, зазначають Патріоти України. Зазначається, що у Звягінцева виявили 92%-е ураження легенів,...

"Такого кошмару не можу згадати": У Бердянську почалася навала величезних комарів (відео)

четвер, 16 вересень 2021, 18:29

У Запорізькій області на популярному українському курорті Бердянськ побачили полчища комарів. Туристи показали шокуючі кадри цілих хмар усіяних комарами, зазначають Патріоти України. "Автор відео запевняє, що сірі хмари - це скупчення комарів, які віт...