Стрункість не завжди добре?: Вчені повідомили про несподівану користь для здоров'я повних ніг

Жир на ногах виявився корисним. До такого висновку дійшли вчені з Медичної школи Нью-Джерсі, передають Патріоти України.

Вони знайшли зв'язок між більш «товстими ногами» і низьким ризиком високого кров'яного тиску. Експерти вивчили три типи високого кров'яного тиску і їх залежність від відсотка жирової тканини в ногах у майже 6000 дорослих у віці в середньому 37 років - майже половина з них були жінками, а 24% страждали від високого тиску.
Фахівці виміряли жирову тканину в ногах і порівняли її із загальною жировою тканиною тіла. Виявилося, що учасники з більш високим відсотком жиру в ногах мали на 61% менше шансів стати «жертвами гіпертонії», ніж ті, хто має більш низький рівень жиру, і це не залежало від віку, статі, раси.

"Він знімав звірства окупантів": У Харкові знайшли вбитим відомого фотокореспондента

понеділок, 23 травень 2022, 11:30

Щодня стає відомо про нові жертви серед мирних людей, яких жорстоко вбивають окупанти. Днями знайшли тіло фотографа й оператора Ігоря Гуденка, автора надважливого відео розстрілу протестувальників на Майдані 20 лютого 2014 року. Він загинув від російсь...

"Русский военный корабль... Всьо": У Києві небувалий ажіотаж навколо нової марки - черга за нею вишикувалася за кілька годин до початку продажу (відео)

понеділок, 23 травень 2022, 11:25

Вже друга марка "Укрпошти" - цього разу з потопленим російським флагманом ЧФ "Москва" - знову викликала ажіотаж в Україні, передають Патріоти України. Керівник «Укрпошти» Ігор Смілянський розповів, що урочисті погашення марки «Російський військовий кор...