Стрункість не завжди добре?: Вчені повідомили про несподівану користь для здоров'я повних ніг

Жир на ногах виявився корисним. До такого висновку дійшли вчені з Медичної школи Нью-Джерсі, передають Патріоти України.

Вони знайшли зв'язок між більш «товстими ногами» і низьким ризиком високого кров'яного тиску. Експерти вивчили три типи високого кров'яного тиску і їх залежність від відсотка жирової тканини в ногах у майже 6000 дорослих у віці в середньому 37 років - майже половина з них були жінками, а 24% страждали від високого тиску.
Фахівці виміряли жирову тканину в ногах і порівняли її із загальною жировою тканиною тіла. Виявилося, що учасники з більш високим відсотком жиру в ногах мали на 61% менше шансів стати «жертвами гіпертонії», ніж ті, хто має більш низький рівень жиру, і це не залежало від віку, статі, раси.

Легендарний хітмейкер Юрій Рибчинський розповів про сина та онука, які пішли в ТрО

четвер, 23 травень 2024, 20:28

Український автор хітів, народний артист України Юрій Рибчинський розповів про добровільне приєднання сина та онука до ТрО. Зокрема, в інтерв'ю для YouTube-проєкту ТСН.ua "Наодинці" хітмейкер зізнався, що він не відмовляв рідних від такого рішення, пер...

"Виникла велика проблема": Мер Франківська поскаржився на мобілізацію

четвер, 23 травень 2024, 20:00

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що комунальним підприємствам міста бракує майже 300 працівників. Причиною кадрового дефіциту очільник міста називає мобілізацію — багато івано-франківських комунальників служать у лавах ЗСУ. Про це він ...