Стрибали у воду з бантами на голові: На Рівненщині випускниці оригінально відсвяткували завершення шкільного навчання (відео)

У селі Борове місцеві школярки оригінально відсвяткували випускний. Вони стрибнули у воду в шкільній формі та із бантами на голові, повідомляють Патріоти України з посиланням на Instagram-сторінці rivne_1283.

На відео можна побачити, як школярки прийшли на берег місцевої водойми, і по черзі почали стрибати у річку. Так вони вирішили відсвяткувати закінчення школи.

Окрім того, дівчата були вдягнені в шкільну форму, а на головах у них банти.

Відео стало популярним у мережах Tik Tok та Instagram.

У коментарях користувачі пишуть, що раніше школярі стрибали у фонтан. Тепер же усе змінилось, і дівчата стрибають в річку. Окрім того, випускників хвалять за їх оригінальність.

  • Бойове хрещення
  • Молодці! Оригінально
  • Круто, епічно
  • Цікаво, що на наступний рік вигадають
  • Дуже гарно. Молодці!
  • Сміливо.

Шанс на довголіття? Вчені знайшли "Святий Грааль", який подовжує життя

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:49

Дослідники заявили про розробку препарату Святого Грааля, який здатний збільшити тривалість життя і запобігти розвитку раку, передають Патріоти України. Як пише Daily Mail, століттями вчені намагаються розгадати секрет вічного життя або хоча б виявити ...

Не працюють банки і аеропорти: У світі масштабний технологічний збій, причина - у сервісах Microsoft і CrowdStrike

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:44

Серія технічних збоїв порушила роботу авіакомпаній, банків і Лондонської фондової біржі в п'ятницю після того, як корпорація Microsoft повідомила про перебої в роботі своїх онлайн-сервісів. Про це пише Bloomberg, передають Патріоти України. "McDonald's...