Сценарій повторюється? У Росії затримали судно з українцями

У російському порту Єйськ на Кубані було затримано судно Lizori під прапором Молдавії, на борту якого перебували 14 громадян України, повідомляють Патріоти України.

За інформацією Російського професійного союзу моряків, судно було затримано через незадовільний технічний стан та невиплати екіпажу зарплат. За даними Міжнародної федерації транспортних робітників, які наведені в повідомленні профспілки, сума заборгованості - 11,23 тисяч доларів.

"Українське судно, український екіпаж. На борту знаходяться 14 членів екіпажу, всі вони громадяни України", - розповіла інспектор Міжнародної федерації транспортних робітників (ITF) в Росії Ольга Ананьїна.

Трьох із українців відправили додому 23 липня, питання відправки інших членів екіпажу вирішується. Також повідомляється, що судно належить компанії DonbassTransitService Ltd (ТОВ "Донбастранзітсервіс"), проте на борту розміщений список співробітників та інших фірм.

За даними на сайті "Донбастранзітсервіса", організація зареєстрована в Україні, розташована в Маріуполі. Компанія є індивідуальним членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій c 2001 року, сертифікована Російським морським регістром судноплавства, а ліцензія Мінтрансу України видана роком пізніше.

Хіти тижня. Епоха шостого вимирання: Відомий вчений розповів, як загине людство (відео)

середа, 19 лютий 2020, 4:00

Російський вчений і кандидат біологічних наук Ілля Колмановський заявив, що ми зараз живемо в епоху найбільшого вимирання життя. Про це він розповів в інтерв'ю Ірині Шихман для програми "А поговорить?" на YouTube-каналі, передають Патріоти України. "Вч...

Хіти тижня. Харчуються радіацією: У Чорнобилі процвітає новий вид організмів-мутантів

середа, 19 лютий 2020, 3:00

За останні роки було зареєстровано 98 видів грибів, які навчилися харчуватися радіацією і спокійно себе почувають поряд з пошкодженим реактором. У Чорнобилі реактор буквально оточили організми, які харчуються радіацією. Як вони пристосувалися до такого...