Сценарій повторюється? У Росії затримали судно з українцями

У російському порту Єйськ на Кубані було затримано судно Lizori під прапором Молдавії, на борту якого перебували 14 громадян України, повідомляють Патріоти України.

За інформацією Російського професійного союзу моряків, судно було затримано через незадовільний технічний стан та невиплати екіпажу зарплат. За даними Міжнародної федерації транспортних робітників, які наведені в повідомленні профспілки, сума заборгованості - 11,23 тисяч доларів.

"Українське судно, український екіпаж. На борту знаходяться 14 членів екіпажу, всі вони громадяни України", - розповіла інспектор Міжнародної федерації транспортних робітників (ITF) в Росії Ольга Ананьїна.

Трьох із українців відправили додому 23 липня, питання відправки інших членів екіпажу вирішується. Також повідомляється, що судно належить компанії DonbassTransitService Ltd (ТОВ "Донбастранзітсервіс"), проте на борту розміщений список співробітників та інших фірм.

За даними на сайті "Донбастранзітсервіса", організація зареєстрована в Україні, розташована в Маріуполі. Компанія є індивідуальним членом Міжнародної федерації експедиторських асоціацій c 2001 року, сертифікована Російським морським регістром судноплавства, а ліцензія Мінтрансу України видана роком пізніше.

Хіти тижня. Зовсім не красунчик: Вчені показали, як виглядав перший чоловік на Землі (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 1:00

Вчені з США, Великобританії і Німеччини реконструювали обличчя одного з найдавніших предків людини - афгарського австралопітека, саме його називають першою людиною на Землі. Про це повідомляє Wall Street Journal, передають Патріоти України. За даними в...

Хіти тижня. Ви будете здивовані: Медики розповіли, без яких органів людина може повноцінно жити

вівторок, 19 листопад 2019, 0:35

Виявляється в організмі людини є "зайві" органи, які можна видалити і це майже не вплине на якість життя. Так, журналісти видання Gizmodo опитали анатомів про те, без яких органів людина могла б обійтися, передають Патріоти України. Ось які результати ...