Створив унікальну "Летючу тарілку" у Києві: Помер відомий український архітектор

Сьогодні, 11 вересня, помер український архітектор Флоріан Юр'єв. Був автором наземної станції метро "Хрещатик", ресторану "Метро" та герба Києва. Пішов із життям у 92 роки. Про це повідомили на сторінці поціновувачів митця у Facebook, передають Патріоти України.

"Вранці пішов з життя Флоріан Ілліч Юр'єв. Йому було 92 роки", - йдеться у повідомленні.

Також Юр'єв був художником, композитором, мистецтвознавецем, кольористом, поетом. Як майстр музичних інструментів отримав сім авторських патентів із вдосконалення скрипки та віолончелі. Мав звання заслуженого працівника культури України.

В 2020 году Департамент охорони культурної спадщини вніс будівлю Літаючої тарілки на Либідській до переліку щойно виявлених об'єктів культурної спадщини. Будинок інституту є одним із яскравих прикладів радянського модернізму, втіленого архітектором Флоріаном Юр'євим.

У березні цьогоріч вийшов фільм "Свідки Флоріана" режисера Олексія Радинського про Флоріана Юр'єва. Головний герой, щоб урятувати свій авторський архітектурний проєкт київську "Літаючу тарілку" від перетворення на частину торговельного центру, розпочав кампанію проти свавілля столичних забудовників.

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...