Стихія не пощадила: У заповіднику "Тузлівські лимани" через сильний град загинули сотні птахів, серед них 11 лелек (фото)

В Одеській області у нацпарку "Тузлівські лимани" сильний град убив сотні птахів, у тому числі 11 лелек Про це повідомив доктор юіологічних наук, науковий співробітник заповідника "Тузлівські лимани" Іван Русєв, передають Патріоти України.

За його словами, у Татарбунарському районі Одещини пройшла сильна злива з рясним градом. "Такої сили град і такої потужності злива – це вкрай рідкісне явище, хоча в останні кілька років, ми є свідками явного розбалансування клімату", – додав еколог.

За його словами, негода була 31 липня, але про гибель птахів стало відомо лише через чотири доби від мешканки Дивізії Олени Старовєрової, яка забрала додому двох поранених лелек.

Русєв обстежив нацпарк і опублікував невтішні результати. Загалом загинуло 11 лелек, 32 кулика чибіса, 10 куликів коловодника, три сиворакші, сотні шпаків, понад 50 – птахи сімейства горобиних, очеретяні вівсянки, вусаті синиці.

Як пояснив еколог, у перші дні після урагану загиблих і поранених птахів ловили і поїдали пернаті і наземні хижаки. Тому можна припустити, що загальна кількість загиблих птахів лише на невеликій ділянці заплави річки Хаджидер – не менше 300.

Бережіться! ТОП-6 продуктів, якими не варто захоплюватися, якщо вам дорога здорова шкіра

четвер, 1 жовтень 2020, 14:57

Кожна дівчина, та навіть світові знаменитості хоча б раз у житті стикалася з акне, гормональними висипаннями, лущенням, сухістю та іншими проблемами шкіри. І якщо деякі з них можна виправити за допомогою косметичних засобів, то більшість коригується ті...

Попит на легкові авто збільшився: Стало відомо, машини яких марок купували найчастіше в Україні

четвер, 1 жовтень 2020, 14:30

У вересні українці придбали 7,6 тис. легкових машин. Порівнянні з цим періодом 2019 року, попит на легкові авто збільшився на 6%. Порівняно з минулим місяцем реєстрації нових машин зросли майже на 9%, повідомляє Укравтопром, передають Патріоти України....