Стильно, модно і практично: Українські пенсіонери використовували раритетну скриню від Louis Vuitton для зберігання кукурудзи (відео)

Експерти вже оглянули виріб і підтвердили його справжність.

У селі Мохнач Харківської області знайшлася старовинна скриня, випущена модним будинком Louis Vuitton в 1880 році. Вона належить парі пенсіонерів, які використовують її для зберігання зерна кукурудзи, - передають Патріоти України з посиланням на "Вікна новини".

За словами власників, подружжя Сохранич, скриня зберіглася з часів Другої світової війни і дісталася їм від родичів, які збиралися її викинути за непотрібністю.
У скільки може оцінюватися несподівана знахідка, невідомо. Незважаючи на старовинне походження, скриня знаходиться не в найкращому стані - її встигли погризти миші. Проте на замках знаходяться старовинні клейма виробника, а на внутрішній підкладці є серійний номер.
Зараз у подружжя його викупили за символічну суму творці приватного музею етнографії в селі Артюхівка. Експерти вже оглянули виріб і підтвердили його справжність.

Дуже часто люди роблять помилки: Мовознавець пояснив, як правильно дякувати українською (відео)

субота, 3 червень 2023, 8:23

Відомий вчитель української мови та мовознавець Олександр Авраменко пояснив, як правильно висловлювати вдячність. В ефірі "Сніданку" з 1+1 він розповів, що часто натрапляє в соцмережах на етикетну формулу "велике дякую". . "Цей вислів помилковий з пог...

“Вічне сяйво чистого розуму”: Що робить мозок під час сну і чи можна стерти спогади - нове дослідження

субота, 3 червень 2023, 8:14

Хоча давно існують припущення, що наш мозок згруповує щоденні події, коли ми спимо, нове дослідження вперше демонструє цей процес у дії. Вчені змогли зміцнити спогади учасників дослідження під час сну, синхронно стимулюючи певні частини їхнього мозку, ...