"Стимулюючі виплати" по-скрепному: Працівникам російського коледжу виплатили премії від 50 копійок до... 2,5 рублів

У Росії викладачам Костромського автотранспортного коледжу виплатили премії від 50 копійок до 2,5 рублів. Про це пише Telegram-канал Baza, передають Патріоти України.

Влада встановила порядок виплат премії за стаж роботи кілька років тому, проте головний бухгалтер коледжу не нараховувала їх. Минулої осені заступник директора поскаржилася в міську адміністрацію.

"Чиновники погодилися, що ситуація склалася незаконна, але ніяких виплат викладачі коледжу так і не побачили", - йдеться в повідомленні. На недавньому засіданні ради коледжу керівництво затвердило виплати педагогам: від 50 копійок за 5-10 років роботи та до 2,5 рублів за двадцятирічний стаж.


Кінець відпустки став раптовим: У Кирилівці п'яний відпочивальник напав на поліцейського

субота, 31 липень 2021, 19:19

У Кирилівці Запорізької області затримали жителя Полтавської області, який неадекватно поводився на базі відпочинку, а після затримання і взагалі напав на поліцейського, повідомляють Патріоти України з посиланням на поліцію Запорізької області. У п'ятн...

"В ім'я Росії-матушки і Володимира Путіна": На столичній Оболоні найманець "ДНР" влаштував стрілянину (відео)

субота, 31 липень 2021, 19:15

В Оболонському районі Києва сепаратист відкрив з балкона стрілянину по людях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Київ оперативний". . Біля торгового центру Dream Town, недалеко від станцій метро "Мінська" і "Героїв Дніпра", п'яний с...