Готуються "спустити на гальмах"? Суд прийняв несподіване рішення по соратнику "хрещеного батька контрабанди"

Вищий антикорупційний суд обрав як запобіжний захід для заступника начальника Київської міської митниці ДФС Сергія Тупальського нічний домашній арешт. Так, суд зобов'язав Тупальського не залишати місце проживання з 22:00 до 06:00. Запобіжний захід діє до 24 січня, передають Патріоти України.

Крім цього, Тупальського зобов'язали прибувати до детектива, прокурора, суду за кожною вимогою, повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи, утриматися від спілкування з іншими підозрюваними і свідками, здати на зберігання паспорти.

Таким чином суд не задовольнив клопотання сторони обвинувачення, яка просила про запобіжний захід для Тупальського у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення 57 млн гривень застави.

Крім того, на засідання увірвався невідомий, який назвав Тупальського "чортом". Суддю закликали видалити чоловіка, бо він заважав проводити засідання. Чоловіка вивели охоронці. Суддя зазначив, що зал судового засідання - це не кав'ярня.

Раніше Вадим Альперін втік від детективів НАБУ під час спецоперації, коли були затримані 10 співробітників митниці. Президент Володимир Зеленський публічно попросив допомоги в його пошуках. До цього стало відомо, що він пропонував співробітникам НАБУ хабар в 800 тисяч доларів.

Вчені підтвердили, що від картоплі можна розтовстіти у середньому віці: Що з нею не так

субота, 30 вересень 2023, 11:44

Вчені підтвердили, що від картоплі можна розтовстіти у середньому віці й назвали ще 2 овочі, які є "небажаними" для людей середнього віку з точки зору збільшення маси тіла. Відповідний експеримент провела Гарвардська школа громадської охорони здоров’я ...

Не здалися і не попалися ворогу: ГУР і ВМС витягнули додому десантників, які понад 1,5 року виживали в окупації, не зважаючи на важкі рани і небезпеки

субота, 30 вересень 2023, 11:41

Днями ВМС та ГУР вдалося повернути на підконтрольну Україні територію двох десантників, які з початку повномасштабної війни переховувалися на окупованій території однієї з українських областей. . "Декілька тижнів тому управління розвідки ВМС з операти...