
Суд постановив взяти під варту на два місяці Антона Желепу, підозрюваного у скоєнні дорожньо-транспортної події, внаслідок якої 12 липня під Києвом загинули четверо осіб. Таке рішення щойно оголосив суддя Шевченківського райсуду Києва Євген Сидоров, передають Патріоти України.
"Клопотання прокурора задовольнити. Застосувати до підозрюваного Антона Желепи запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави. Строк дії ухвали - 60 діб з моменту затримання, до 9 вересня", - сказав суддя. Також він додав, шо це рішення може буде оскаржено в апеляційній інстанції протягом 5 днів. Таким чином Желепа перебуватиме під вартою до 9 вересня.
12 липня на Столичному шосе під Києвом водій автомобіля Mercedes на зустрічній смузі врізався у Hyundai. Внаслідок зіткнення загинули водій Hyundai, його дружина і двоє дітей. Хлопчика 2006 року народження доставили до лікарні у тяжкому стані. Нині хлопчик перебуває у критичному стані в реанімації. За результатами тестування приладом Drager у водія Mercedes визначено вміст алкоголю в крові 1,32 проміле.
Йому інкриміновано ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України. Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...