Суд триває вже 9 років: Куди зникли гроші, виділені на реконструкцію Голосіївського парку? - Казанський (відео)

У 2009 році Голосіївську РДА, яка була замовником робіт і має нести за це відповідальність, очолював Сергій Садовий. Він же очолює її і зараз.

"У 2009 році в Голосіївському парку мали побудувати очисні споруди, щоб запобігти потраплянню бруду в Оріхуватські озера. Кошти витратили, але очисних споруд не має до сьогодні. Сталося неймовірне - гроші розкрали", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Розслідування тривало 2 роки, суд триває вже 9 років, і не завершився досі. Обвинувачені на нього просто не приходять. 11 років тягнеться ця історія, змінилося вже три президенти, а винних так і не змогли покарати...

У 2009 році Голосіївську РДА, яка була замовником робіт і має нести за це відповідальність, очолював Сергій Садовий. А тепер здогадайтеся, хто очолює її зараз. Бінго! Той самий пан Садовий. Його кілька днів тому своїм розпорядженням знову призначив головою РДА президент Володимир Зеленський.

Оскільки голів РДА в нас призначає особисто гарант, списати це призначення на когось іншого неможливо. Отже, хочеться запитати пана президента, Сергій Садовий - це нове обличчя, професіонал чи технократ? А то я вже заплутався".

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...