У Німеччині подружня пара хотіла змінити прізвище, яке звучить як російське: кажуть, що воно створювало для них незручності у повсякденному житті. Проте суд відхилив прохання. Про це йдеться на сайті суду, передають Патріоти України.
Так, подружжя стверджувало, що прізвище створювало для них незручності з початку повномасштабного російського вторгнення. Про яке саме прізвище йдеться, пресслужба суду не уточнює.
Судді зазначили, що прізвище можна змінити лише якщо для цього є поважна причина. Однак коли прізвище має іноземне походження або не звучить німецькою, це не є поважною причиною. Позивачі не довели, що їхнє прізвище є психологічним тягарем для них та їхньої доньки.
Також суд не побачив достатньо економічних причин зміни прізвища. Судді зазначають, що прізвище має економічний вплив лише на другорядну діяльність позивача. Проте загалом жодних ознак значного несприятливого впливу на економічний стан сім'ї суд не побачив.
Українські науковці, що працюють на антарктичній станції "Академік Вернадський", підняли прапор бригади Національної гвардії "Азов". Цей жест став вшануванням українських військових і здійсненням мрії оборонниці Маріуполя Валерії Суботіної з позивним "...
Молитва, яку планували виголосити на богослужіннях із нагоди річниці війни в Україні, викликала розбіжності у Фінській православній церкві. Вона була схвалена главою церкви, архиєпископом Ілією, але натрапила на спротив митрополита Арсенія. Про це пові...