Суд виніс вирок батьку, який викинув власних двох дітей з 15-го поверху, та його коханці (фото)

Суд у Китаї засудили до страти жителя міста Чунцін Чжана Бо та його коханку Йе Ченчен. 27-річний Чжан, який розлучився зі своєю дружиною заради Ченчен, піддався її вмовлянням позбутися дітей. Ченчен відмовлялася виходити заміж за Чжана, не бажаючи, щоб він мав дітей від іншої жінки. Тієї ж думки дотримувалися і її батьки, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання Daily Mail, Йе погрожувала накласти на себе руки і під час одного з відео-дзвінків почала різати собі вени. Злякавшись, Бо схопив дітей, які в цей момент були в нього вдома, і викинув їх з 15-го поверху. Дворічна дівчинка померла на місці. Однорічний хлопчик помер у лікарні від отриманих травм.

Чжан спочатку заявив, що спав, коли діти випали з вікна, і що його розбудили крики людей, які знайшли тіла на газоні. Однак пізніше він зізнався, що вони з Йе планували вбити малюків.

Колишня дружина Чжана Чен Мейлін розповіла, що опіку над дітьми було розділено. Дівчинка після розлучення мала залишитися з матір'ю, а хлопчик — з батьком. Однак у день вбивства ексчоловік попросив Чен дозволити йому взяти до себе на день і доньку.

«У той момент, коли я почула, що моїх дітей насправді викинули з 15-го поверху їхній батько та його коханка, я не могла знайти слів, щоб описати свої почуття. Я не могла уявити, що відчули мої діти, доки летіли з 15-го поверху. Чи були вони у розпачі? Чи були вони налякані?», — сказала Мейлін.

Її колишній чоловік плакав у суді і вибачився за свої дії, тоді як його дівчина відкидала звинувачення на свою адресу. Чжан був засуджений до страти за вбивство, Йе — за те, що змусила його вчинити злочин. Неясно, чи планують вони оскаржити рішення суду.

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ,РФ,наступ окупантів,Бахмут, Вугледар,оперативне оточення,знищення окупантів. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Схвалював війну в Україні: Відомий російський фігурист втратив стопи, може залишитися і без рук

четвер, 9 лютий 2023, 11:59

Відомий російський фігурист Роман Костомаров втратив стопи, а тепер йому загрожує ампутація рук. Раніше росЗМІ стверджували, що спортсмену можуть відрізати лише пальці на ногах, проте вже повідомляється, що він втратив обидві стопи, передають Патріоти ...