Суд виніс вирок ще одному судді-зраднику із Криму

Зараз на стадії досудового розслідування перебуває понад 300 справ за фактом державної зради суддів.

Святошинський районний суд Києва визнав винним суддю Ялтинського міського суду Криму в державній зраді, засудивши його до 12 років в'язниці. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора, передають Патріоти України.

Зазначається, що суддя умисно надавав допомогу Російській Федерації в анексії Кримського півострова в березні-листопаді 2014 року. «В ході судового розгляду встановлено, що громадянин України - суддя зазначеного суду в березні-листопаді 2014 р забезпечував становлення і зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні і функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території півострова Крим. Крім того, він, будучи призначеним на посаду судді так званого «Ялтинського міського суду Республіки Крим Російської Федерації», виконував функції представника окупаційної судової влади держави-агресора з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим», - повідомили в Офісі генпрокурора.
Суддю визнали винним за ч.1 ст.111 (держзрада) Кримінального кодексу України. Йому призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Зазначається, що зараз на стадії досудового розслідування перебуває понад 300 справ за фактом державної зради суддів.

Вперше за багато років у Києві виставляють оригінал найбільшого скарбу української археології - золотої пекторалі

вівторок, 3 серпень 2021, 8:10

— На пекторалі 48 фігурок людей і тварин, кожна з яких відлита окремо, а потім закріплена на чотирьох золотих дугах, — продовжує Любов Клочко. — Сценки, що показані на верхньому фризі пекторалі, відбуваються весною, коли скіфи святкували прихід Нового...

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...