Суд виправдав чоловіка за водіння в нетверезому стані: Що сталося

Суд у Бельгії виправдав чоловіка, якого звинувачували у водінні в нетверезому стані – у його крові виявили алкоголь, однак бельгієць його не вживав. Річ у тім, що організм чоловіка сам виробляє спиртовмісні сполуки. Про це розповідає The Guardian, передають Патріоти України.

Троє лікарів, які незалежно один від одного обстежили чоловіка, підтвердили у нього надзвичайно рідкісний медичний стан – синдром автоброварні. Суддя зазначив у вироку, що що підсудний не відчував симптомів сп'яніння.

Ліза Флорін, клінічна біологиня з бельгійської лікарні AZ Sint-Lucas, розповіла виданню, що в організмі пацієнтів із синдромом автоброварні виробляється спирт етанол, який міститься в алкогольних напоях. Вона зазначила, що такі люди зазвичай мало відчувають його вплив, однак у них можуть спостерігатися симптоми алкогольного сп’яніння на кшталт невиразнох мови чи запаморочення.

Вчені повідомили, що при синдромі автоброварні достатня для сп'яніння кількість етанолу виробляється шляхом ендогенного бродіння всередині травної системи. Збудником цього стану вважають дріжджі Saccharomyces cerevisiae. Варіант синдрому трапляється також у людей, які мають порушення роботи печінки, що не дозволяють їй нормально відділяти або розщеплювати алкоголь.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...