
На Львівщині суд визнав працівника районного винним у водінні авто в стані наркотичного сп'яніння. Йому призначили 17 тис. грн штрафу з річною забороною керувати транспортними засобами. Про це повідомляє Zaxid.net, передають Патріоти України.
Повідомляється, що працівник РТЦК у Радехові Роман Г. 18 березня 2024 року керував автомобілем Renault Megane Coupe у Яворові з ознаками наркотичного сп’яніння (порушення мови, координації рухів, зіниці очей не реагують на світло). Військовий відмовився пройти перевірку у медзакладі, на нього склали протокол про нетверезу їзду.
У суді Роман Г. заперечив свою провину у їзді під наркотиками. За його словами, він не пройшов медичний огляд, бо поспішав. Справу розглянула суддя Наталія Швед, яка дослідила усі матеріали, зокрема відео з місця зупинки – на відео видно як Роман Г. підтвердив, що напередодні вживав наркотики.
Суддя визнала працівника ТЦК винним у нетверезій їзді. Йому призначили 17 тис. грн штрафу з річною забороною керувати транспортними засобами. Постанову ще можна оскаржити.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...