
В Україні до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засудили чинну суддю, яку звинуватили у співпраці з російською ФСБ. Про це повідомляє Служба безпеки України, передають Патріоти України.
За даними слідства, жінка, яка очолювала Полтавський районний суд, була завербована російськими спецслужбами після початку повномасштабного вторгнення. СБУ встановила, що вона передавала ворогу інформацію про переміщення українських військових на південному напрямку, зокрема підрозділів окремого загону спецпризначення «Азов».
Також, за матеріалами справи, вона пропонувала кандидатури для окупаційних адміністрацій у тимчасово захоплених районах та закликала колег до співпраці з російською владою.
Після виїзду з окупованого Бердянська вона повернулася на підконтрольну Україні територію, де продовжила працювати у судовій системі, зокрема в Полтавському районному суді.
Співробітники СБУ затримали її у службовому кабінеті. Суд визнав її винною у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, та призначив покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...