Сумне лідерство: Італія за кількістю жертв від коронавірусу перевершила Китай

За минулу добу в Італії померли 427 осіб, заражених коронавірусом. Також по країні зафіксовано 4480 нових заражень. Про це в щоденному звіті заявив комісар з надзвичайних ситуацій Анжело Борреллі. Таким чином, число жертв від COVID-19 в Італії перевищило число жертв в Китаї, зазначають Патріоти України.

В Італії наразі від COVID-19 померли 3405 осіб, а в Китаї - 3245 жертв вірусу.

На 19 березня в Італії в цілому 33 190 пацієнтів, заражених коронавірусів. Загальна кількість інфікованих людей, включаючи померлих і видужали, досягла 41 035 осіб.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...