Сумне лідерство: Італія за кількістю жертв від коронавірусу перевершила Китай

За минулу добу в Італії померли 427 осіб, заражених коронавірусом. Також по країні зафіксовано 4480 нових заражень. Про це в щоденному звіті заявив комісар з надзвичайних ситуацій Анжело Борреллі. Таким чином, число жертв від COVID-19 в Італії перевищило число жертв в Китаї, зазначають Патріоти України.

В Італії наразі від COVID-19 померли 3405 осіб, а в Китаї - 3245 жертв вірусу.

На 19 березня в Італії в цілому 33 190 пацієнтів, заражених коронавірусів. Загальна кількість інфікованих людей, включаючи померлих і видужали, досягла 41 035 осіб.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...