В Україні набирає популярності російський серіал "Слово пацана. Кров на асфальті", який розповідає про історію боротьби кількох злочинних угруповань в Казані в 1980-і роки, повідомляють Патріоти України.
Головні герої - 14-річні школярі, які потрапляють в одну з таких вуличних банд, де вони вчаться битися, грабувати людей, а також дізнаються закони місцевих авторитетів. У Росії цей серіал вже став дуже популярним. Наприклад, в Татарстані підлітки надихнулися серіалом, поділили між собою район і влаштували пару бійок. Тепер їх перевіряють поліцейські.
Згадати 80-ті вирішили в Сармановському районі республіки. Підлітки почали з "преси": створили телеграм-канали з назвами небезпечних у минулому казанських угруповань "Хаді Такташ" і "Жилка", а потім поділили район на сфери впливу і запросили не згодних на бій.
Адмінів каналів поки не знайшли, а ось учасники бійок зізналися, що дивилися серіал "Слово пацана. Кров на асфальті". Проблема цього серіалу в тому, що він описує той час, коли хлопчаки замість школи вибирали вулицю. Звідти і пішов вислів "Мене виховала вулиця". Так говорили хлопці, які багато билися, влаштовували "стінки" та інше.
Найнебезпечніше те, що цей серіал стає популярним і в Україні. Користувачі ТікТок активно постять відео під саундтреки серіалу і зі словами героїв. Варто зазначити, що українці поділилися на два "табори". Хтось захоплюється серіалом і думає, чи були такі злочинні угруповання в Україні, а хтось каже, що не розуміє, чому в Україні під час війни люди дивляться російські проекти.
Кабінет міністрів пропонує встановити на рівні закону виплату 15 млн гривень родинам цивільним, які загинули при захисті України від агресії Росії. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України. Як зазначив Шмигаль, уряд подає...
Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...