Сумнівний комплімент: У рідній для Меланії Словенії дружині Трампа поставили моторошний дерев'яний пам'ятник (фотофакти)

Це точно я?

Дерев'яну статую Меланії встановили на березі річки Сави в населеному пункті Рожнов недалеко від Севніци - рідного міста дружини американського лідера, повідомляється на сайті галереї Match.
Скульптура виконана в жанрі наївного мистецтва - помітна навмисна грубість при виконанні рис обличчя і фігури. Статуя викликала неоднозначні відгуки у тих, хто її бачив. Багато хто вважає її химерної, потворною і ганебною. Як поставилась до виробу одна з найелегантніших "світських левиць" світу - наразі не відомо. Однак скульптор точно отримав потрібну рекламу.
Автор творіння - американський художник Бреда Дауні


Легалізація зброї в Україні: Важливі деталі майбутнього закону

середа, 22 січень 2020, 0:21

21 січня, представник МВС заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров пояснив, що відомство готове співпрацювати з міжнародними партнерами, щоб створити єдиний закон, який відповідав би європейській практиці по легалізації зброї. Про це повідом...

Які зміни відбудуться на ринку новітніх технологій в Україні: Прогноз 2020

середа, 22 січень 2020, 0:05

Світ технологій розвивається дуже динамічно. Не менше змін чекає на нас і в цьому році. Як буде розвиватись IT-бізнес в Україні, які зміни відбудуться в онлайн-спілкуванні, та які нові моделі смартфонів побачимо у 2020 році? Про це журналісти розповіли...