Сумнівний комплімент: У рідній для Меланії Словенії дружині Трампа поставили моторошний дерев'яний пам'ятник (фотофакти)

Це точно я?

Дерев'яну статую Меланії встановили на березі річки Сави в населеному пункті Рожнов недалеко від Севніци - рідного міста дружини американського лідера, повідомляється на сайті галереї Match.
Скульптура виконана в жанрі наївного мистецтва - помітна навмисна грубість при виконанні рис обличчя і фігури. Статуя викликала неоднозначні відгуки у тих, хто її бачив. Багато хто вважає її химерної, потворною і ганебною. Як поставилась до виробу одна з найелегантніших "світських левиць" світу - наразі не відомо. Однак скульптор точно отримав потрібну рекламу.
Автор творіння - американський художник Бреда Дауні


Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...

От у чому секрет! Найстаріша мешканка Землі розкрила секрет довголіття й здивувала порадою (фото)

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:44

Став відомий секрет довголіття нової найстарішої мешканки планети Маріт Браньяс Морери, яка змінила в цій ролі черницю Люсіль Рандон. Остання 18 січня померла у Франції у віці 118 років,передають Патріоти України. Всього через місяць Морері виповниться...