Сумнівний рекорд: Київ очолив антирейтинг європейських міст

Українська столиця виявилася лідером серед європейських міст з найбільш проблемними заторами.

Виробник навігаційного обладнання та сервісів TomTom підвів підсумки дослідження за 2019 рік, яке присвячене містам світу з найбільшими заторами. Київ очолив європейський антирейтинг, повідомляють Патріоти України.

Цікаво, що за даними TomTom Київ опинився на третьому місці по Європі. На другому – Стамбул, хоча Туреччина лише частково знаходиться на території європейського континенту (як і безпосередньо Стамбул). Перше місце викликає ще більше питань, адже Росія також розташовується в Європі лише частково. Тим більше, в рейтингу TomTom зазначене не місто, а Московська область. Хоча дослідження проводили безпосередньо по містах.

Таким чином, саме Київ виявився лідером серед європейських міст з найбільш проблемними заторами. Досягнення сумнівне, але жителі та гості української столиці навряд чи готові його оскаржити.

Якщо враховувати світовий список, Київ зайняв 12 місце. Одеса – на 18 позиції, а Харків – на 29. У європейській добірці Одеса і Харків потрапили в десятку міст з проблемними заторами.

"Дитину образив": У Києві молоді хлопці побили і живцем спалили чоловіка (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:45

У Києві двоє місцевих мешканців підпалили чоловіка, який напередодні образив сина одного з них. Потерпілого з 80% опіків шкіри врятувати не вдалося. Про це йдеться у повідомленні ГУНП в Київській області, передають Патріоти України. Рятувальників, ліка...

З апельсиновою та шоколадною начинкою: В "АТБ" продавали печиво з небезпечною олією

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:30

У мережі супермаркетів "АТБ-Маркет" продавали печиво польського виробника Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos, у яке додавали небезпечну для здоров'я пальмову олію з 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (речовина, яка не відповідає стандартам безпеки харчових про...