Сумує за Україною та в неволі не розмножується: Крим втрачає один зі своїх головних природних символів

Заради того, щоб помилуватись полями дикого маку кожного травня до окупованого півострову колись їхали мільйони туристів

В окупованому Криму нинішньої весни катастрофічно не вродив мак, зростає лише окремими кущами навіть в місцях, де він зустрічався традиційно.

Про це йдеться в пості на Facebook користувача Сандро Киріака, який опублікувала блогер RoksolanaToday&Крим25%.

"Там були розкішні поля з маками у дороги - зараз немає. Навіть село Червоний мак на галявинах і в полях між гір. Є дрібні вкраплення маків по узбіччях траси "Таврида", але не в "промислових масштабах" попередніх років", - пише користувач.

Він припустив, що неврожай маку може бути пов'язаний з неправильно вибраним добривом для полів.

"Або по-іншому стали обробляти поля сільськогосподарських угідь, і боротьба з бур'янами виразилася таким чином, або не вродив мак цієї весни", - зазначив він.

У коментарях відвідувачі сторінки згадали квітучу кримську весну на початку 2000-их. Тоді на півострові в достатку було маків і лаванди.

Хіти тижня. Гнів небес, чи Знак Божий? Будинок на Київщині, в якому знімали скандальний серіал про російських "сватів", згорів (фото)

середа, 26 червень 2019, 18:00

У селі Горенка Київської області сталося загоряння в будинку, де знімався серіал «Свати». Про це у Фейсбук повідомляє dtp.kiev.ua, передають Патріоти України.

Щоб ніякі хвороби не були страшні! Аптечка на море: Які ліки варто взяти у відпустку

середа, 26 червень 2019, 17:43

Літо наступило, люди почали роз'їжджатися в теплі краї, щоб погрітися на сонечку, позасмагати та покупатися. А щоб нічого не зіпсувало відпустку - не забудьте взяти медикаменти, повідомляють Патріоти України. Перетворювати з сумки філію аптеки не потр...