Сумують за Зеленським: Актори "95 кварталу" розповіли, що коїться з колективом

Гумористи поділилися своїми думками і розповіли, як вони звикають до нового положення.

Студія "Квартал 95". Фото: ТСН.

Вже цієї неділі в Києві відбудеться концерт "Вечірнього Кварталу". У палаці "Україна" актори представлять глядачам нову програму, з якою нещодавно виступали на фестивалі "Весело" у Туреччині. Також в концерті візьмуть участь акторки "Жіночого Кварталу" і група On I Ona. До слова, це перший концерт "Вечірнього Кварталу" в Україні, в якому не братиме участь Володимир Зеленський, зазначають Патріоти України.

Олександр Пікалов:
"Паніка вже минула, тому все добре (сміється – прим.ред.). Постановками зараз керую я та Євген Кошовий, але у нас повне взаєморозуміння в колективі і кожен має право голосу. Зараз ми переживаємо тугу за другом, який пішов у політику, але, будьте впевнені, в новому осінньому сезоні нам буде чим здивувати свого глядача".
Степан Казанін:

"Звичайно, трохи незвично і шалено не вистачає в колективі цього хрипкого голосу. Таке відчуття, що з пазла прибрали один шматочок або вирвали частину якогось органу... Але ми намагаємося справлятися. На щастя, бригада авторів у нас сильна, і в колективі, як і раніше, панує демократія. Попри свою неймовірну зайнятість, Володимир, як мені відомо, бачив вже нашу нову програму. Для нього вона, до речі, була сюрпризом. І мені здається, він був приємно здивований".

Юрій Корявченков:
"Настрій у всіх чудовий, але, звичайно, ми сумуємо. Зараз у "Вечірньому Кварталі" почнеться нове життя, і сподіваюся, ті зміни, які на нього чекають, підуть тільки на користь. Безумовно, ми і далі продовжимо жартувати на всі гострополітичні теми. І глядач вже за декілька днів зможе це сам перевірити. Адже ті, хто не зміг бути з нами у Туреччині, тепер мають шанс побувати в Києві і побачити цю ж програму, а значить, і отримати задоволення від живого концерту".
Міка Фаталов:

"Всі дні до моменту виходу на сцену я ходив сам не свій. Було відчуття, що від мене реально відірвали якусь частину тіла... Це навіть помітив з боку Юра Крапов і запитав: "Це ти через Вову так?". Звичайно, все це незвично. Але після відходу Володимира ми всі ще більше згуртувалися. На літо у нас вже збудований графік гастролей. І, до речі, як концертний директор "Кварталу" можу сказати, що зараз увага до нас дуже підвищена. Нас знову запрошують на гастролі, причому в основному це за кордон (Америка, Європа, Австралія)".

Новий актор студії - Володимир Мартинець:

"У колектив мене покликав Володимир Олександрович, запросивши на розмову до свого кабінету. Дізнавшись, що я не поїхав на фестиваль "Ліги сміху" в Одесі (Мартинець - капітан команди "Стадіон "Діброва" - прим.ред.), він запропонував мені спробувати себе спочатку в ролі автора. Вже потім я увійшов до основного акторського складу. Звичайно, я був у шоці. Адже з дитинства дивлюся цей проект і працювати з такими легендами гумору нашої країни для мене велика честь. Зараз атмосфера в колективі дуже хороша, з'явилася нова мотивація. "Дідівщини" в команді немає, навпаки, всі допомагають одне одному і підтримують. Без Зеленського "Квартал" буде, але вже трохи інший. І повірте, він не втратить своєї гостроти. Є надія, що з появою нових акторів, ми залучимо і нову аудиторію до "Вечірнього Кварталу".

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. У них був вибір..: "Коррупционеров казнили: страх наказания превышал желание взять взятку", - Береза

вівторок, 28 січень 2020, 1:00

Сінгапур не виграв в лотерею боротьбу з корупцією. 9 серпня 1965 року Сінгапур був виключений з малайської Федерація за ... тотальну корупцію. Про це у своєму блозі пише екснардеп Борислав Береза, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "У...

Хіти тижня. "Не завидуй, Америка": Жахливе відео із будинку дитини в Росії

вівторок, 28 січень 2020, 0:35

У мережі активно обговорюють Будинок дитини, який знаходиться в Якутії. Умови для життя дітей там просто жахливі, передають Патріоти України. У будівля не робився ремонт протягом багатьох років. У коментарях люди відзначають, що дітям жити в таких умов...