Сумував недовго: Колишній зять Добкіна знову одружився (фото)

Олег Гуревич і Марія Гусєва побралися 22 листопада. Молодиця показала фото у соцмережах, повідомляють Патріоти України.

Другою дружиною депутата стала колишня дружина українського футболіста Олега Гусєва, Марія. Саме вона повідомила новину про те, що вийшла заміж. Церемонія одруження відбулася в Києві. Молодята були у звичайному одязі, гостей на фото не видно.

Нагадаємо, Олег Гуревич та Алла Добкіна розлучилися у серпні 2021 року. Вони прожили разом трохи більше чотирьох років, виховують спільного сина. Марія і Олег Гусєви були разом трохи більше 13 років, у них є спільна дитина.

Нагадаємо, у квітні 2021 року Гуревич опублікував щорічну декларацію, у якій вказав одного члена сім'ї — сина Марка. Дружини у цьому фінансовому звіті не було. У попередній декларації дружина Алла Добкіна була, але чоловік не вказав її нерухомість, автомобілі, заробіток і заощадження. У жовтні 2020 року Олег Гуревич став депутатом Харківської облради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків Успішний Харків". У липні 2021 року Добкіна подала заяву на розлучення.

У 2021 році, за даними Руху ЧЕСНО, Гуревич жодного разу не відвідав засідання своєї профільної комісії та 86% сесій Харківської обласної ради. За методологією ЧЕСНО, він є кандидатом на відкликання.

Експерти сказали, у кого найбільший ризик розвитку варикозу

неділя, 24 вересень 2023, 7:39

Експерти попереджають, що вчителі, перукарі та медсестри мають значно підвищений ризик виникнення варикозного розширення вен через тривале стояння в робочий час. Доктор Марк Бретбі, консультант інтервенційної радіології та медичний директор Veincentre,...

Кашель як симптом раку: Лікар розповідає, чи можна його сплутати з простою застудою

неділя, 24 вересень 2023, 7:27

На думку лікарів, кашель не лише сигналізує про респіраторні інфекції, він може бути симптомом чогось значно тривожнішого, зокрема, раку легенів. Онкологиня Дебора Лі розповіла як відрізнити раковий кашель від симптомів застудного вірусного захворюванн...