"Суперник" був шокований: Ревнивий папужка не схотів приймати хлопця своєї власниці (відео)

Пернатий улюбленець обожнює свою хазяйку та не хоче її ні з ким розділяти. Тому для птахи поява нового члена родини, хлопця на ім’я Раян, стала справжнім шоком, зазначають Патріоти України.

Дивіться відео, як хлопець "відвойовує" свою другу половинку у ревнивого папужки. Пташка на ім’я Дасті щасливо жив зі своєю власницею Керрі Кейт до того моменту, як у житті дівчини з’явився Раян, її хлопець. Дасті не хотів миритися з неочікуваною конкуренцією, тому чоловікові довелося докладати зусиль, щоб папуга прийняв його до родини.

Дівчина ділиться історією непростих відносин Раяна та Дасті у соцмережах, а підписники радо спостерігають, як ревнива птаха стає більш прихильною до чоловіка.

Що відомо про Дасті

Папуга – 12-річна корела, яка все життя провела поряд із Керрі. Дасті народився без хвоста – на задній частині тіла тваринки не росте довге пір’я. Ця особливість зробила Дасті та його власницю зірками інтернету – на акаунт папуги у тіктоці підписалися понад 250 тисяч фоловерів.

Відео з Дасті та Раяном полонили підписників – глядачі з нетерпінням чекають на чарівні кліпи, як чоловік вперто намагається приручити ревниву пташку.

Протягом довгого часу Раян намагався подружитися з папугою – проте раз за разом впертий Дасті показував, хто тут господар. Та чоловік знайшов шлях до серця Дасті – він почав насвистувати мелодії для папужки, щоб заспокоїти її.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...