Суркіси добивають колишню славу "Динамо": Столичний клуб зганьбився поразкою на рідному полі від аутсайдера національної першості

Київське "Динамо" в матчі сьомого туру чемпіонату України на своєму полі приймало чернігівську "Десну". Зустріч завершилася сенсаційною перемогою гостей з рахунком 2:1, зазначають Патріоти України.

Кияни почали на правах господарів активніше, але вже під завісу першої половини пропустили м'яч, автором якого став Владислав Калитвинцев. На початку другого тайму зусиллями Бесєдіна рахунок став рівним. Вже через десять хвилин Філіп'єв знову вивів гостей вперед.

Після семи турів "Динамо" має в активі вісім очок і гру в запасі. У "Десни" 14 балів і сенсаційне друге місце в турнірній таблиці.

Чемпіон світу зізнався, кого вважає одним із найсильніших українських боксерів ХХI століття

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:29

Чемпіон світу у першій напівсередній вазі за версією WBF Арам Фаніян (24−2, 6 КО) поділився очікуваннями від поєдинку майбутнього бою українця Сергія Дерев’янченка (14−5, 10 КО) з Воном Александром (18−10−1, 11 KO), передають Патріоти України. «Вважаю ...

"Ти шо - москаль?": Кікбоксер із РФ епічно поскаржився на українців та латишів

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:16

Він поскаржився на те, що у Харкові, де він жив на початку повномасштабного вторгнення армії агресорів в Україну, його ображали через мову. "Нам із дружиною було важко в Європі, де сильна русофобія, там про росіян говорять або погано, або ніяк. Усіх зм...