
Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах керівництвом ТОВ «ФК «Динамо» Київ», повідомляють Патріоти України.
Зазначається, що кримінальне провадження зареєстровано 17 вересня 2019 року. Слідчі ГПУ встановили, що керівництво «Динамо» використовувало офшорні компанії для фінансування футбольного клубу.
Кримінальне провадження ведеться за ч. 3 ст. 212 КК, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.
Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...
Загалом в Україні налічується 10,2 мільйона пенсіонерів. При цьому понад 60 тисяч людей в Україні щомісячно отримують пенсію, яка є нижчою за прожитковий мінімум для непрацездатних, зокрема пенсіонерів. Про це свідчать дані Пенсійного фонду, пише РБК-У...