Суркіси можуть сісти на 10 років: ГПУ завела справу на київське "Динамо" за ухилення від податків

Кримінальне провадження зареєстровано 17 вересня 2019 року.

Брати Суркіси. Фото: Футбол 24.

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах керівництвом ТОВ «ФК «Динамо» Київ», повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що кримінальне провадження зареєстровано 17 вересня 2019 року. Слідчі ГПУ встановили, що керівництво «Динамо» використовувало офшорні компанії для фінансування футбольного клубу.

Кримінальне провадження ведеться за ч. 3 ст. 212 КК, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Пошукайте по шухлядах: За яку 5-копійчану монету заплатять 10 000 грн

неділя, 28 червень 2026, 21:01

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...

Безпека нового рівня. Китайці розробили повністю керамічний акумулятор

неділя, 28 червень 2026, 20:47

Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...