Суркіси можуть сісти на 10 років: ГПУ завела справу на київське "Динамо" за ухилення від податків

Кримінальне провадження зареєстровано 17 вересня 2019 року.

Брати Суркіси. Фото: Футбол 24.

Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах керівництвом ТОВ «ФК «Динамо» Київ», повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що кримінальне провадження зареєстровано 17 вересня 2019 року. Слідчі ГПУ встановили, що керівництво «Динамо» використовувало офшорні компанії для фінансування футбольного клубу.

Кримінальне провадження ведеться за ч. 3 ст. 212 КК, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:45

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...