
Генеральна прокуратура України розпочала кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах керівництвом ТОВ «ФК «Динамо» Київ», повідомляють Патріоти України.
Зазначається, що кримінальне провадження зареєстровано 17 вересня 2019 року. Слідчі ГПУ встановили, що керівництво «Динамо» використовувало офшорні компанії для фінансування футбольного клубу.
Кримінальне провадження ведеться за ч. 3 ст. 212 КК, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.
У китайському місті Лохе один із зоопарків запропонував незвичну вакансію, яка швидко привернула увагу в мережі. Працівнику готові платити близько 1250 доларів на місяць за те, щоб він просто вдягав костюм ведмедя та перебував на території закладу, роз...
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...