Сурков хворий на рак? У скандальному інтерв'ю знайшли цікавий натяк

Владислав Сурков

Факт того, що колишній помічник президента Росії Владислав Сурков порівняв себе зі Стівом Джобсом, свідчить про те, що "автор" війни на Донбасі швидше за все теж хворий на рак. Про це написав на своєму Telegram-каналі "Котимося!" український журналіст Петро Шуклінов. Він зазначив, що важка хвороба швидше за все і підштовхнула Суркова дати гучне інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Глибоко хворий Владислав Сурков дав інтерв'ю. Каже, здогадався ще тоді – п'ять років тому – що будуть жертви. "Так і трапилося", – каже. І пишається, що доклав руку до великих подій. Тисячі убитих. Тисячі людей. Але він їх особисто ніколи не бачив, адже "двадцять років життя бачив тільки з вікна персонального автомобіля", – акцентував увагу Шуклінов на найбільш цинічних моментах одкровень Суркова.

Говорячи про характеристики, які експомічник Путіна дав сам собі, Шуклінов зазначив, що вони абсолютно не випадкові та є своєрідним натяком.

"Хворий вважає себе російським путіністом. І порівнює себе зі Стівом Джобсом, який теж помер від раку. Жалюгідне видовище. Жалюгідний колишній головний тарган – ляльковод тарганів. Жодних почуттів, окрім презирства. І нехай тепер тягнуться перед ним глухі обхідні стежки", – емоційно написав журналіст.

Підсумовуючи, він висловив упевненість в тому, що Україна вистоїть, незважаючи ні на які спроби путіністів зломити нашу державу. Також Шуклінов визнав, що боротьба за незалежність буде довгою і важкою. "У нас прекрасне майбутнє. Але ще багато російських тарганів доведеться пережити", – написав він, натякаючи на те, що у Суркова обов'язково знайдуться послідовники-українофоби.

Вижила і навіть народила: Кішка 40 днів пробула сама у зачиненій квартирі через карантин (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:29

Коли всіх членів сім'ї госпіталізували, господар Ле-Ле не став просити оточуючих доглянути за кішкою, оскільки в його квартирі можна було заразитися смертельно небезпечною інфекцією. У китайському місті Ухань кішка 40 днів просиділа вдома сама, через т...

Є секретні сценарії: Представник ОПУ розповів про плани щодо посилення карантину (відео)

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:15

Кирило Тимошенко пояснив, що зі стратегією визначаться в залежності від розвитку ситуації у найближчий час. В офісі президента України розробили кілька сценаріїв, за якими можуть посилювати карантинні заходи залежно від ситуації з поширенням коронавіру...