Сусіди кинулися захищати: Ветеран АТО у Покровську затримав хлопця в майці з "гербом ДНР" (відео)

Затриманий заявив, що повідомить поліції про факт його нібито побиття.

У мережі з'явилося відео цивільного затримання чоловіка в футболці з гербом терористичного угрупування "Донецька народна республіка" в місті Покровськ Донецької області. Запис спілкування із затриманим в прямому ефірі показував місцевий активіст "Об'єднання учасників бойових дій" Борис Овчаров, передають Патріоти України.

Він повідомив, що неадекватний хлопець у футболці із забороненою символікою був помічений ним у дворі на лавці. Помітно, що затриманий перебуває в стані алкогольного сп'яніння. "Бачу, у мене у дворі тіло в футболці з гербом "Донецької народної республіки". Викликали поліцію, будемо оформляти", - зазначив активіст.

Під час запису затриманий заявив, що повідомить поліції про факт його нібито побиття. Ніяких слідів побиття на ньому не помітно. На третій хвилині запису за кадром з'явилися сусіди активіста і заявили, що нічого "такого" в зовнішньому вигляді затриманого не бачать. Молодик із забороненою символікою став спілкуватися з ними, називаючи їх по імені.

"Чому ви його чіпаєте, вам ніхто такого права не давав ... У Донецьку теж живуть українці. Він в цій футболці багато років ходить", - заявила жінка за кадром. Відео завершується тим, що на місці з'являється ще один активіст у літній формі ЗСУ і уводить затриманого в футболці "ДНР".

Класика жанру: На Запоріжчині чоловік просить допомогти позбавитись від тещі

понеділок, 1 червень 2020, 0:25

Текст буквально рясніє знаками оклику і привертає увагу великими літерами.​. Чим вже так насолила «мамо» чоловікові залишається загадкою, але зміст оголошення мимоволі викликає співчуття до невідомого Максима.

Однокласники називали його "Ботаном" і часто лупцювали: Як Ілон Маск прийшов до свого успіху

понеділок, 1 червень 2020, 0:21

Трудоголік, який працює по 100 годин на тиждень, створив першу в світі приватну компанію, що поставила собі за мету зробити політ у космос, чимось справді дешевим і буденним. Він наривається на скандали, коли публічно курить марихуану, коли одним твіто...