Сусіди в шоці: У Запоріжжі в квартирі знайшли вбитою цілу родину (відео)

Люди в шоці - цю сім'ю тут характеризують як тиху і благополучну. У будинку вони жили більше 30 років.

В одній з квартир Запоріжжя виявили побитою та повішеною цілу родину, повідомляють Патріоти України.

Правоохоронці працювали на місці трагедії пів ночі. Тіла відразу трьох осіб - літнього подружжя і їх 25-річного сина виявили в зачиненій квартирі на третьому поверсі будинку. На сполох забила сестра господині квартири, яка не могла до неї додзвонитися.

Коли поліцейські потрапили в будинок, побачили тіло жінки з ножовим пораненням шиї. Поруч лежав її 60-річний чоловік, якого буквально пошматували ножем. Їхній син в зашморгу висів в тій же кімнаті.

У квартирах на поверсі, де сталася трагедія, сусіди не відкривають. З інших поверхів кажуть, ні сварок, ні підозрілого шуму не чули. Люди в шоці - цю сім'ю тут характеризують як тиху і благополучну. У будинку вони жили більше 30 років.

Загибла жінка довгий час ходила в молитовний будинок - там також ніхто не відкриває. Як кажуть сусіди, мати часто брала сина з собою на молитву. Тому що хлопець в свої 25 років практично не мав друзів, його ніколи не бачили в компаніях з однолітками. Тільки самого або разом з батьками.

Офіційних коментарів від правоохоронців поки немає. Поза камерою кажуть - поки все свідчить про те, що хлопець спочатку вбив своїх батьків, а потім поліз у зашморг. Перед смертю намагався перерізати собі вени. Зараз слідчі перевіряють, чи не перебував він на психіатричному обліку.

Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...