Суцільна розруха та порожні вулиці: Як виглядає Маріуполь після масованих бомбардувань (відео)

Центр стратегічних комунікацій показав відео руйнувань у Маріуполі після масованих бомбардувань ворожими військами. Кадри було знято за допомогою дрону, передають Патріоти України.

Ролик опублікували на офіційній сторінці в TwitterStratСom Ukraine. "Масштаби руйнувань у Маріуполі, видимі на цих кадрах з безпілотника, шокують", – йдеться в публікації.На відео видно, що окупанти зруйнували міську інфраструктуру на величезній площі.

Від ракетного обстрілу та авіаударів постраждали цілі квартали, житлові будинки та адміністративні будівлі. Також ролик Центру стратегічних комунікацій показав зруйнований ущент Драмтеатр, де загинули сотні людей. На вулицях міста відсутній будь-який рух, людей не видно.

Затоплення зоопарку в Новій Каховці: Деяким тваринам вдалося вижити (відео)

середа, 7 червень 2023, 13:00

Із затопленого під час прориву дамби зоопарку «Казкова діброва» у Новій Каховці все ж вдалося врятувати деяких тварин. Про це повідомили на сторінці зоопарку у Facebook, передають Патріоти України. Деякі тварини знаходились не на території зоопарку, а ...

Через позицію організації щодо підриву Каховської ГЕС: У Києві на автівки ООН приклеїли напис "нікчемні" (фото)

середа, 7 червень 2023, 12:43

У Києві на автомобілях ООН з’явились плакати англійською з написом "нікчемні". Відповідні фото показали місцеві у Twitter, передають Патріоти України. "Вчора в Україні Росія спричинила найбільшу техногенну катастрофу за останні десятиліття. Тисячі люде...