Суцільний обман: Як українців змушують переплачувати за комуналку

Українцям доводиться платити за комуналку більше, щоб погасити частину заборгованості, що накопичилася. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, передають Патріоти України.

Як вказує відомство, зараз завдяки додатковим надбавокам до платіжками українці оплачують 137,5% суми комунальних платежів.

Наприклад, за травень громадяни заплатили приблизно 11,9 млрд гривень, хоча повинні були за поточними цінами заплатити лише 8,7 млрд доларів. Отже, ця різниця пішла на сплату боргів.

Як прокоментували в економічному дискусійному клубі, така практика на полях української держави є щорічним явищем, так як до початку опалювального сезону сума боргу завжди збільшена.

Разом з тим поточна тенденція погашення боргу набагато нижче, ніж це було в минулому році. У травні 2019 роки українці переплатили за ЖКГ 204%, а не 137%, як в цьому році. Це пояснюється зниженням платоспроможності серед українців, що стало логічним підсумком поточної економічної кризи.

Помер видатний український скульптор Володимир Чепелик, чиї пам'ятки стали обличчям Києва

четвер, 15 квітень 2021, 5:45

У вівторок, 13 квітня, помер відомий український скульптор Володимир Чепелик. Він також був почесним громадянином столиці та головою Національного союзу художників України. Про смерть 75-річного скульптора повідомив Департамент культури Київської міськ...

Хіти тижня. "Ніколи не робила пластику, причина інша": Ексдружина футболіста Аршавіна, яка втратила носа, уже не може ходити

четвер, 15 квітень 2021, 2:00

Ексдружина російського футболіста Андрія Аршавіна Аліса у своєму акаунті Instagram, доступ до якого закрила, зізналася, що не може встати з ліжка. Про це повідомило видання KP.ru, передають Патріоти України. Колишня дружина Аршавіна перебуває в лікарні...