Суцільний обман: Як українців змушують переплачувати за комуналку

Українцям доводиться платити за комуналку більше, щоб погасити частину заборгованості, що накопичилася. Про це свідчать дані Державної служби статистики України, передають Патріоти України.

Як вказує відомство, зараз завдяки додатковим надбавокам до платіжками українці оплачують 137,5% суми комунальних платежів.

Наприклад, за травень громадяни заплатили приблизно 11,9 млрд гривень, хоча повинні були за поточними цінами заплатити лише 8,7 млрд доларів. Отже, ця різниця пішла на сплату боргів.

Як прокоментували в економічному дискусійному клубі, така практика на полях української держави є щорічним явищем, так як до початку опалювального сезону сума боргу завжди збільшена.

Разом з тим поточна тенденція погашення боргу набагато нижче, ніж це було в минулому році. У травні 2019 роки українці переплатили за ЖКГ 204%, а не 137%, як в цьому році. Це пояснюється зниженням платоспроможності серед українців, що стало логічним підсумком поточної економічної кризи.

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...