Росіяни увечері 5 травня цілили по "Азоту", загрозу загоряння промислових цистерн попереджено. Близько 18:00 ворожі снаряди потрапили в одну з останніх АЗС на Луганщині та у розташоване поряд залізничне господарство Сєвєродонецького "Азоту". Про це розповів голова ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
У результаті атаки окупантів загорілися шпали та трава на загальній площі 400 м кв. Існувала загроза загоряння цистерн підприємства. Втім, рятувальникам вдалося своєчасно її попередити.
"Загалом в місті вчора був суцільний жах. 16 разів ворог відкривав вогонь по житлових кварталах та об’єктах інфраструктури. Це половина від зафіксованої кількості обстрілів у всій області", - сказав Гайдай.
За даними влади, росіяни вбили ще двох людей. Загарбники пошкодили 12 будинків, електропідстанцію, комплекс торговельних споруд. Ще сім будинків зруйновані в Рубіжному, два – в Новодружеську. Є руйнування в Лисичанську, Оріховому, Гірському, Попасній.
Також на території Луганської та Донецької областей за минулу добу відбито одинадцять атак ворога, знищено вісім танків, одинадцять одиниць бойової броньованої техніки та п’ять одиниць автомобільної техніки противника. Підрозділи ППО збили сім безпілотних літальних апаратів тип.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...