В Одеській області після сварки чоловік влаштував страшну розправу над дружиною, після чого сам покінчив з життям. Про це заявляє прес-служба Головного управління Національної поліції в області, повідомляють Патріоти України.
Трагедія сталася в смт. Любашівка. За попередніми даними, пострілом з рушниці чоловік вбив дружину, після чого застрелився.
Тіла подружжя з вогнепальними пораненнями виявив місцевий житель. Поруч з тілом 46-річного господаря будинку лежало ймовірне знаряддя злочину - його мисливська рушниця
При опитуванні односельчан загиблого подружжя правоохоронці з'ясували, що 38-річна жінка часто страждала від безпідставних ревнощів і скандалів чоловіка, які той влаштовував, зловживаючи горілкою.
За фактами смерті подружжя відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) і ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство з позначкою "самогубство") Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...