"Сватів" більше не буде: Актори залишають серіал

Серіал "Свати" 7 сезон вийде на екрани вже під іншою назвою. Продовження відомої комедійної стрічки виробництва Студії "Квартал-95" глядачі чекають з 2013 року, проте знімальний процес тривалий час був заморожений і опинився під загрозою повного зриву. Рішення про зміну назви було ухвалене через масовий вихід акторів з проекту і скандалів навколо серіалу. Про це розповів російський актор Данило Бєлих, передають Патріоти України.

За його словами, продовження "Сватів" швидше за все, буде називатися "Золовка" (українською "Зовиця"). Знімальний процес сьомого сезону "саги" про пригоди сільських жителів Будьків та міських інтелігентів Ковальових стартував давно, проте все зупинили, коли половина роботи була зроблена. Деякі ключові актори вирішили покинути проект.

Від зйомок відмовився актор Микола Добринін (зіграв Митяя). Актриса Людмила Артем'єва (персонаж Ольга Миколаївна Ковальова) вирішила виїхати до Німеччини на "невизначений термін". Як запевнив Бєлих, попри труднощі новий сезон все одно вийде, хоч і під іншою "вивіскою".

Джерело: Defense News

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...