
Священник УПЦ МП Федір Г. із Закарпаття, затриманий у серпні за спробу нелегально переправити шістьох ухилянтів через кордон, сам втік до Чехії. Про це повідомляють місцевий журналіст Віталій Глагола і видання Ужгород.іnfo, передають Патріоти України.
"Священник УПЦ (МП) Федір Г., затриманий у серпні за спробу нелегально переправити шістьох чоловіків через кордон, втік до Чехії після оголошення в розшук. Попри це, Хустська єпархія УПЦ МП не застосувала жодних санкцій проти нього", – зазначив Глагола.
За інформацією Ужгород.іnfo, священникові Московського патріархату вручили підозру за організацію незаконного перетину кордону. У серпні попа затримали під час спроби незаконно переправити шістьох ухилянтів за кордон на мікроавтобусі Volkswagen Transporter. Четверо з них були жителями Закарпаття, ще двоє – з Київської та Донецької областей.
Після затримання його направили до ТЦК для проходження медкомісії. Проте священик УПЦ МП якимось чином швиденько втік. Правоохоронці оголосили його у розшук, але згодом з’явилася інформація, що піп уже перебуває в Чехії.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...