Свята Трійця: Які молитви прийнято читати цього дня

У неділю, 23 червня 2024 року, християни східного обряду відзначають велике свято – День Святої Трійці. В храмах проходить одне з найурочистіших богослужінь року.

На П'ятидесятницю вірянам важливо помолитися вищим силам, щоб попросити захисту та допомоги, щиро покаятися в гріхах і подякувати за все Богу. Головні молитви Трійці.

"Царю Небесний"

У День Святої Трійці молитва "Царю Небесний" читається вперше після Великодня. Це православна молитва Святому Духу, яку, як правило, читають перед початком якоїсь справи, закликаючи Святого Духа на допомогу. Також вона звучить на початку молебних співів і в складі богослужінь у храмах.

"Царю Небесний" можна читати дома і в церкві. У період з літургії Великої Суботи до Всенощного бдіння П'ятидесятниці її читати не заведено.

Молитва "Царю Небесний"
Трисвяте

Цю давню молитву також називають Трисвята піснь і читають три рази, на славу Триєдиного Бога.

Трисвяте
Молитва до Пресвятої Трійці

Ця молитва – благання і подяка всій Пресвятій Трійці й кожній з Її Ликів: Богу Отцю, щоб Він очистив наші гріхи; Богу Сину, щоб Він простив наші беззаконня; Богу Духу Святому, щоб Він відвідав і зцілив наші немочі. Слова "імені Твого ради" адресуються до всієї Трійці, оскільки Бог є єдиний.

Молитва до Пресвятої Трійці
Молитва про заміжжя

Дівчина, яка мріє вийти заміж, може попросити заступництва у вищих сил в День Святої Трійці.

Молитва про заміжжя


Дякувати ухилянтам: ДПСУ заборонила походи на гору Піп Іван, до озера Бребенескул і ще 20 маршрутів (мапа)

субота, 13 липень 2024, 0:12

У низці районів Івано-Франківської області заборонено рух транспорту під час комендантської години, за винятком тих, хто виїжджає за кордон, і водіїв вантажівок. Заборонено скупчення більш як двох транспортних засобів і зупинка довше 20 хвилин на узбіч...

Обмежень буде менше: "Укренерго" повідомило, як відключатиме споживачів протягом 13 липня

п’ятниця, 12 липень 2024, 23:35

13 липня заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби по всій території України, передають Патріоти України. "З 06:00 до 19:00 обленерго застосовуватимуть дві черги відключень одночасно. У решту годин буде задіяно три черги"...